0312 280 07 70
Ankara Okul Turu |Tatil Dopingi | Tatilinizi Dopingleyin | Eryaman Tur | Günübirlik Turlar Ankara

Okul Turu

Kültürümüzü ve Tarihimizi çocuklarımıza en iyi şekilde sunmaya hazırız

Öğrencilerin asla unutamayacağı Okul Turları düzenliyoruz

Okul turları öğrencilerin gelişim göstermesi için çok önemlidir. Kendi kültürlerini ve tarihlerini öğrenmeleri ve yeni aktiviteler keşfetmeleri onların kişisel gelişim açısından çok önemlidir.


Image

Günübirlik Okul Turları

Günübirlik okul turları genelde yakın çevrede ki doğal ve kültürel güzellikleri öğrencilere göstermek için gerçekleşen turlardır. Aslında normal olarak düzenlediğimiz Günübirlik Turlar 'ın hepsini Okul Turu olarak düzenleyebliriz

Kapadokya Öğrenci Turu (Kapadokya Okul Turu)

Ankara ile arası 300 km olan Kapadokya'ya sık sık Okul Turu düzenliyoruz. Eşsiz güzelliklerimizden biri olan Kapadokya Peri Bacalarında ve bölgenin ilgi çekici yerleşiminde Öğrencileri en ince ayrıntısına kadar rehberler eşliğinde gezdiyoruz.

Yedigöller Öğrenci Turu (Yedigöller Okul Turu)

Yedigöller Millî Parkı, Karadeniz Bölgesinde Bolu ilinin kuzeyinde Zonguldak ilinin güneyinde Düzce ilinin doğusunda yer alan Millî Parka Bolu İli Mengen ilçesinden ulaşım mümkündür. Ayrıca Ankara-İstanbul karayolunun 152inci km'sinden Yeniçağa ve 190 km'sindeki Bolu ilinden kuzeye ayrılan yollarla ulaşılır. Yedigöller'e düzenli olarak Okul Turu düzenlemekteyiz harika bir doğası olan Yedigölleri gören tüm öğrenciler hayran kalıyor. Yedigöller'e Okul Turu planlıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Image

Konaklamalı Okul Turları

Konaklamalı Okul Turları konusunda yardıma ihtiyacınız varsa eğer Doping Tur olarak sizlere destek verebiliriz. Zaten düzenli olarak konaklamalı turlar düzenliyoruz. Öğrencilerinizin rahat edeceği kaliteli otellerde konaklamasını ve tüm seyahat'in problemsiz bir şekilde sonlanmasını istiyorsanız hemen iletişime geçiniz.


Sign In